ZADZWOŃ

ZASADY -

CZYLI INSTRUKCJA OBSŁUGI NASZEJ WSPÓŁPRACY

 

Poniższe instrukcje są wynikiem naszej wieloletniej pracy z Czworonogami i ich Właścicielami. Dzięki nim wszystko przebiegnie zgodnie z wcześniej ustalonym planem i ułatwi pracę obu stronom, a wszystko to w trosce o Twojego Pupila.

POWRÓT

CENNIK

POWRÓT

CENNIK

BEHAWIORYSTYKA I TRENINGI

 

Od czego zaczynaMY?

 

ZAUFANIE - Zawsze działaMY w dobrej wierze i w myśl naszej zasady - "CZYŃ DOBRO I UNIKAJ ZŁA". Dla nas jest to podstawą budowania trwałych i pozytywnych relacji, za równo w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zawsze dajeMY drugiej stronie 100% zaufania, gdyż z góry zakładamy, że i Ty działasz w dobrej wierze i chcesz Dobra innych. Z drugiej strony pamiętaj, że w przypadku nadszarpnięcia zaufania, również na 100%, "nie wejdziemy drugi raz do tej samej rzeki".

 

PRZEKAŻ NAM NIEZBĘDNE INFORMACJE O PSIE 

- Jako Przewodnik swojego Psiak wiesz o nim wszystko, a przede wszystkim wiesz dokładnie, które zachowania chcesz skorygować. Im więcej opowiesz nam o swoim Piesku, jego zachowaniu, tym pożądanym jak i niepożądanym, o jego przebytych traumach, chorobach, diecie, trybie życia i przyzwyczajeniach, tym łatwiej będzie nam rozeznać się w sytuacji podczas konsultacji behawioralnej. Dzięki temu, nasze wspólne spotkanie zwiększy swoją skuteczność, a Ty szybciej osiągniesz swój cel poprzez korektę niepożądanych zachowań u swojego Pupila. 

 

KONSULTACJA BEHAWIORALNA PRZED TRENINGIEM - To sprawdzona przez nas i wielu innych behawiorystów i trenerów kolejność pracy z Psem. Zanim przejdzieMY do treningów potrzebujeMY najpierw zapoznać się z Psiakiem. Podczas pierwszego spotkania sprawdziMY jego zachowania, reakcje na bodźce i komendy, a także kondycję i stabilność emocjonalną. Przekazane nam informacje wraz z obserwacją na żywo pozwolą nam postawić właściwą diagnozę co do dalszej pracy nad zachowaniami i wtedy, jeśli będzie to konieczne, zaproponujeMY Trening behawioralny lub posłuszeństwa.  

 

Gdzie się widziMY? 

 

KONSULTACJA ZAWSZE U CIEBIE - To bardzo ważne, żeby konsultacja behawioralna, czyli nasze pierwsze spotkanie,  odbyło się w miejscu stałego bytowania Psiaka. Najbardziej skuteczne wizyty są w czasie gdy wszyscy domownicy mogą być wtedy w domu. Celem jest obserwacja Czworonoga w jego naturalnych i codziennych warunkach, gdyż tylko wtedy możemy określić przyczyny niepożądanych zachowań i właściwie doradzić.

 

TRENING W DOWOLNYM MIEJSCU - To nasze drugie lub kolejne wspólne spotkanie, więc już mieliśmy okazję się poznać, wszystko ustalamy przez telefon lub na żywo i w zależności od potrzeb. Trening czy kolejna konsultacja może odbyć się w dowolnym miejscu, gdyż już wieMY z kim pracujeMY, wieMY jaki rodzaj treningu zastosować lub nad którym zachowaniem Psiaka pracować. 

 

Jaki plan spotkania?

 

OBSERWACJA, CZYLI DLA PSA JESTEŚMY "NIEWIDZIALNI" 

- Podczas pierwszego spotkania, gdy MY stajemy się "niezauważalni" dla Psa, rozmawiając z Tobą o jego historii, zachowaniu, diecie czy przebytych chorobach, w tym samym czasie mamy możliwość zaobserwować reakcje Psiaka na otoczenie. Jego naturalne i niewymuszone zachowania na świat zewnętrzny stanowią podstawę właściwej diagnozy.

 

DIAGNOZA I WSKAZÓWKI NA PIERWSZYM SPOTKANIU - Po obserwacji Psiaka, możemy przejść do działania. Część niepożądanych zachowań będzie można skorygować od razu, inna część zachowań będzie wymagała czasu. To co można zrobić od razu - zrobiMY od razu! To nad czym należy popracować, będzie Twoim zadaniem domowym. Spokojnie, po konsultacji jesteśmy nieodpłatnie w kontakcie, wiec w razie potrzeby wystarczy się z nami skontaktować i na bieżąco omawiać daną sytuację czy zachowanie Psiaka. 

 

Jak się rozliczaMY?

 

PŁATNOŚĆ ZARAZ PO KONSULTACJI LUB TRENINGU - Opłata pod koniec spotkania jest praktykowana od dawien dawna, a tradycje warto kontynuować ;)  

 

I najważniejsze...

 

UPEWNIJ SIĘ, ŻE NA CZAS SPOTKANIA PIES JEST Z TOBĄ ;) - WidziMY się na miejscu :) Pogody Ducha :) 

 

 

 

Domowy Psi Hotel

 

Od czego zaczynaMY?

 

ZAUFANIE - Zawsze działaMY w dobrej wierze i w myśl naszej zasady - "CZYŃ DOBRO I UNIKAJ ZŁA". Dla nas jest to podstawą budowania trwałych i pozytywnych relacji, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zawsze dajeMY drugiej stronie 100% zaufania, gdyż z góry zakładamy, że i Ty działasz w dobrej wierze i chcesz Dobra innych. Z drugiej strony pamiętaj, że w przypadku nadszarpnięcia zaufania, również na 100%, "nie wejdziemy drugi raz do tej samej rzeki".

 

PRZEKAŻ NAM NIEZBĘDNE INFORMACJE O PSIE 

- Tylko Ty, jako Przewodnik swojego Pasiaka, możesz o nim tyle opowiedzieć. Znasz jego każde zachowanie, dietę i pory karmienia czy historię chorób. Dzięki wspólnej rozmowie na ten temat będzieMY lepiej przygotowani na jego przyjazd i pobyt u nas, a przy zupełnej okazji pomoże nam to w zadbaniu o komfort i bezpieczeństwo pozostałych podopiecznych. 

 

ODROBACZ I ZASZCZEP PSA - ChceMY zapewnić Twojemu Psiakowi możliwie najlepszą opiekę na czas Twojej nieobecności, a to jest ściśle związane z jego zdrowiem. Odrobaczenie na chwilę przed przyjazdem do nas i posiadanie aktualnych szczepień gwarantuje zminimalizowanie szans wystąpienia niepożądanych powikłań zarówno u Twojego Pupila jak i u pozostałych hotelowiczów. Ponieważ ta sama zasada dotyczy wszystkich naszych podopiecznych, możesz czuć spokój i pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z Twoim planem, a dodatkowo unikniesz nieprzewidzianych wydatków na leczenie swojego czy innego Psiaka. 

Co potrzebujesz wziąć ze sobą?

 

ZABIERZ ZE SOBĄ KSIĄŻECZKĘ ZDROWIA PSA 

- To bardzo ważne, żeby Twój Pupil podczas pobytu u nas miał ze sobą swoje dokumenty potwierdzające ważność szczepień. To daje nam komfort pracy i w pewnym sensie chroni Ciebie i nas przed skutkami zdarzeń losowych, których nikt nie mógłby przewidzieć. DziałaMY w myśl zasady: "Przezorny zawsze ubezpieczony". 

WEŹ ZAPAS KARMY NA CAŁY POBYT PSA - Twój Psiak ma już ustaloną przez Ciebie dietę i jest do niej przyzwyczajony. Wprowadzanie nagłych i krótkoterminowych zmian żywieniowych w połączeniu ze zmianą lokalizacji i Twoją chwilową nieobecnością może zaburzyć jego psychikę. Przygotowanie zapasu karmy na cały pobyt wraz z instrukcją karmienia pozwoli nam zachować nawyki żywieniowe Twojego Czworonoga i uchroni go przed dodatkowym obciążeniem.

 

ZABIERZ ZE SOBĄ OBYDWIE MISKI PSA 

- Choć pozornie może być to nieznaczący element, to jednak w życiu Czworonoga jest bardzo istotny, gdyż miski, w których każdego dnia dostaje posiłek i wodę są JEGO i jest z nimi emocjonalnie związany. Zabranie ich ze sobą również zdejmie z Psiaka spore obciążenie i zwiększy jego komfort psychiczny. 

 

ZABIERZ ZE SOBĄ POSŁANIE DLA PSA 

- Legowisko Psiaka jest dla niego jak dobre wspomnienie o Domu, a podczas pobytu u nas chceMY by właśnie tak się czuł - jak w Domu. Zabranie ze sobą jego posłania pomoże Twojemu Pupilowi lepiej przejść okres chwilowej rozłąki z Tobą, gdyż będą mu towarzyszyć liczne zapachy pochodzące z waszego Domu. Dzięki temu, od razu też będzie miał świadomość, że tutaj ma "swój kawałek podłogi", a to z pewnością zapewni Psiakowi większy komfort psychiczny.

 

ZABIERZ ZE SOBĄ ULUBIONĄ ZABAWKĘ PSA LUB COŚ Z TWOJEJ GARDEROBY - Dokładnie tak samo jak w przypadku karmy, misek czy posłania zabranie ulubionej zabawki Psiaka czy koszulki z Twoim zapachem zwiększy jego komfort. To kolejna rzecz, która będzie przypominać Twojemu Psiakowi o Domu, a przede wszystkim o Tobie.    

 

Jak się rozliczaMY?

 

PŁATNOŚĆ Z GÓRY - My KochaMY Psiaki i zaopiekujeMY się Twoim Czworonogiem jak członkiem naszej Rodziny. Zaufanie do nas i naszej profesji możesz szybko i łatwo zweryfikować kontaktując się z nami telefonicznie, a najlepiej na żywo, sprawdzając opinie w internecie czy wchodząc na naszego facebooka. My najczęściej nie mamy takiej możliwości, dlatego płatność z góry to jedyna opcja sprawdzenia wzajemnego zaufania już na samym początku naszej relacji.    

 

DOBA HOTELOWA OD PÓŁNOCY DO PÓŁNOCY - ChceMY Tobie ułatwić szacowanie kosztów i rozliczenie za pobyt Twojego Psiaka, zatem przyjmujeMY, że opłata za dobę jest pobierana za każdy nowy rozpoczęty dzień opieki. Dla ułatwienia przyjmujeMY też, że doba trwa od północy do północy. 

 

REZERWACJA - Potwierdzeniem rezerwacji miejsca w pensjonacie jest wpłacenie zadatku w wysokości 50 złotych (np. BLIKIEM na nasz numer telefonu. W tytule proszę wpisać imię Psa oraz termin pobytu.)

 

I najważniejsze...

 

UPEWNIJ SIĘ, ŻE PIES JEDZIE Z TOBĄ ;) - Szerokiej drogi i widziMY się na miejscu :) Pogody Ducha :) 

 

Szczęśliwy Pies - Całoroczny Górski Psi Pensjonat - BEHAWIORYSTA | TRENER PSÓW | DOMOWY PSI HOTEL